Dyplom 80 lat Szarych Szeregów

1.14K 0

Szanowni OP’s,

W ostatni weekend odbyły się w Warszawie obchody 80 rocznicy przejścia ZHP do podziemia i utworzenia Szarych Szeregów. Uruchomiliśmy w tym czasie stację SP0ZHP, która jest w tym Dyplomie stacją kluczową. Będzie SP0ZHP pracowała z różnych lokalizacji w SP.

Ponieważ LogSP nie obsługuje naszego Dyplomu, musimy uruchomić ” manewr zapasowy”. Stacje klubowe ZHP biorące udział w przyznawaniu punktów, przesyłają możliwie często logi na adres [email protected]
Zgłoszenia do Dyplomu przesyłamy na adres [email protected] w formie tekstowej , jeśli to możliwe w pliku cabrillo, aby w jednym pliku były wszystkie dane.
Dyplomy nie są numerowane. Nie są to zawody o punktowane miejsca.
Zwracam uwagę na zapisy Regulaminu i listę stacji klubów harcerskich upoważnionych do udzielania punktów. W najbliższym czasie ta lista zostanie uzupełniona o kolejne wpisy np. klub z Sieradza.
Dyplomy wysyłamy w pliku .pdf na adres mailowy ze zgłoszenia

Cieszymy się z Waszej aktywności i prosimy o wyrozumiałość, bo „manewr zapasowy” oznacza ręczną pracę organizatora.

z harcerskim pozdrowieniem
C Z U W A J !!!