Inspektorat łączności GK ZHP

Dh. Komendantka Chorągwi Ślaskiej z wizytą w HKŁ SP9ZHP

UDOSTĘPNIJ
/
391 0

Druhny i Druhowie,

25 sierpnia 2020r. Dh. Komendantka Chorągwi Śląskiej ZHP hm. Anną Peterko, spotkała się z członkami Harcerskiego Klubu Łączności SP9ZHP. Po relacja z tego spotkania. Klub pozyskał sprzęt łączności z ROHiS.

A oto krótka relacja:

„Środowa zbiórka klubowa w SP9ZHP, było naszym ostatnim wakacyjnym spotkaniem. Na zbiórce gościliśmy Komendantkę Śląskiej Chorągwi ZHP, hm Annę Peterko.
Przy kawie i degustacji kołocza wyczarowanego przez XYL dh. Krzysia SQ9BOR, rozmawialiśmy o planach działań Inspektoratu Łączności w trakcie tegorocznych Dni Chorągwi Śląskiej, oraz przebiegu tegorocznej Akcji Letniej.
Dh Tomek SQ9MDT uruchomił i zaprogramował kolejne 3 radiotelefony Yaesu VX800, Dh Heniek SQ9HM wraz z Tomkiem SP9WMR remontowali naszą antenę KF, a dh Krzysiek SQ9BOR na zmianę z dh Damianem SP9DGC pracując na paśmie 80m,po raz ostatni rozdawali punkty w akcji dyplomowej ,,Obozy Harcerskie”.

Jak widać nie tylko klub działa ale też i jest wspierany – czego efekty widać i słychać. Gratulacje !!!

Link do materiału na stronie FB Inspektoratu Łączności Ślaskiej ZHP:  https://pl-pl.facebook.com/pg/lacznosc.slaska.zhp/posts/

Czuwaj!