Zawody w Hołdzie Uczestnikom Powstania Warszawskiego 1944 – wyniki!

Jest mi niezmiernie miło poinformować iż w Zawodach w Hołdzie Uczestnikom Powstania Warszawskiego 1944 w edycji 2020, I Miejsce w grupie MIXED PW zajął Harcerski Klub Łącznośći SP5ZIP.  Serdecznie gratulujemy Druhnom i Druhom tak wspaniałego wyniku. Warto też zauważyć i z roku na rok rośnie ilość stacji harcerskich biorących udzial w tych ( ale i nie tylko ) zawodach. Bravo!!

Gratulacje dla SP5ZIP i serdeczne podziękowania za udział dla wszystkich stacji harcerskich ( klubowych i indywidualnych ) biorących udział w zawodach.

Po niżej publikujemy wyniki zawodaów części KF SSB/CW – pozostałe wyniki ( Digi ) znajdziecie pod linkiem: http://www.sp5kcr.eu/index.php

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY

OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY KRÓTKOFALARSKIE

XXVIII EDYCJA