Inspektorat łączności GK ZHP

Zawody i aktywności sierpniowe

UDOSTĘPNIJ
/
230 0

Druhny i Druhowie,

Wakacje, wakcaje, wkacaje. Czas odpoczynku od szkolnych zajęć, czas obozów, biwaków, rajdów i całej przeróżnej sposobności by spędzać czas z przyjaciółmi. Część z Was jest już na obozach, część za chwile wyjdzie, a kolejna ekipa zmierza z jednego obozu na kolejny. Nie zapominamy oczywiście o radiu i Naszych obozowo – wypadowych aktywnościach.  Pokazali to zuchy i harcerze z SP3ZHP z Wolsztyna oraz z SP3ZCN z Sieradza. Harcerskie stacje z Chorągwi Śląskiej ZHP, są aktywni i pracują ze stanic i miejsc obozowych. Słowem – dzieje się harcersko – radiowo w tym Naszym eterze. I wspaniale. Wakacyjna przygoda trwa w najlepsze.  Podobnie jak lipiec, sierpień będzie obfitował w zawody i o charakterze harcerskim – jak Kamykowe Wici, i o charakterze  związanym z rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego czy Cudu nad Wisłą. Można się będzie pokusić o trofea w zawodach. Już dzś zapraszam Was do udziału w tych wydarzeniach a po niżej kilka z nich z linkiem do regulaminu. Pamiętajcie, że stacje harcerskie są w tych zawodach ważne.  Dziękuję Wam również za udział w zawodach lipcowych – jak Zawody Grunwaldzkie. Kolejne wyzwania czekają. Powodzenia, miłej zabawy i do usłyszenia na pasmach.

1 sierpnia – Zawody Krew i Walka 1 Sierpnia 1944 ( CW/SSB i DIGI ): link: https://logsp.pzk.org.pl/index.php?page=contest&id=1196

15 sierpnia – Zawody Bitwy Warszawskiej 1920r. ((CW/SSB i DIGI): link: https://logsp.pzk.org.pl/index.php?page=contest&id=1237

20 sierpnia – Zawody Kamykowe Wici 2022 : link: https://logsp.pzk.org.pl/index.php?page=contest&id=1437

Czuwaj!