Inspektorat łączności GK ZHP

Wakacje, wakacje, wakacje …

UDOSTĘPNIJ
/
440 0

Druhny i Druhowie,

Kończy się pierwszy tydzień wakacji. Za plecami pozostawione szkolne plecaki, książki, ćwiczenia i wszystko to co związane z nauką. Przeszedł czas Wielkiej Wakacyjnej Uczty! Obozy, biwaki, rajdy, kolonie … słowem wszystko to co może się tylko przyśnić właśnie się dzieje.

Życzymy Wam słońca, wspaniałej pogody, niezapomnianych przeżyć i wspaniałych przygód. Niech czas wakacji będzie czasem „ładowania akumulatorów” na dalszą harcerską przygodę. Las, słońce, góry, jeziora i morza czekają. Bywajcie wakacyjni i obozowi wszędobylscy! Bywajcie dzielni wspinacze górscy! Bywajcie! A nie zapomnijcie się pochwalić gdzie byliście i jakie ciekawe łączności zrobiliście.

Wspaniałych wakacji !

Czuwaj!

Inspektorat Łączności GK ZHP