Inspektorat łączności GK ZHP

Konsultacje UKE ws. sesji egzaminacyjnych w 2023r.

UDOSTĘPNIJ
/
99 0

Druhny i Druhowie,

Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE), opublikował na swojej stronie informacje dotyczące proponowanych terminów sesji we wszystkich oddziałach Urzędu w całej Polsce. Szczególna uwagę należy zwrócić na sesje ( min. w Warszawie) następujące jedna po drugiej – w tym samym dniu. Urząd potraktował to jako dwie oddzielne sesje, choć logicznym wydawało by się je połączyć w jedną.

Zapraszam serdecznie do udziału w konsultacjach. Każda uwaga, spostrzeżeni jest ważna.

Link do konsultacji: https://www.uke.gov.pl/akt/konsultacje-projektu-harmonogramu-amatorskich-sesji-egzaminacyjnych-na-2023-rok,449.html?fbclid=IwAR3x4vMyA4uYYkXAInBTa7Yhss_llFZN0mCn6a5jV4CRUyr6BTr55IQ5pSA

Czuwaj!