Inspektorat łączności GK ZHP

Smutne wieści z SP3ZAC …

UDOSTĘPNIJ
/
626 0

Druhny i Druhowie,

Dotarła do nas smutna informacja od Dh pwd. Bogdana Cierpki z Poznańskiej Wildy – SP3ZAC.

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 23 kwietnia 2021 r. w wieku 73 lat przegrał walkę z chorobą nasz Kolega Stanisław Nowak SP3JXB. W osobie Staszka tracimy wspaniałego człowieka i kolegę, pomocnego każdemu kto tej pomocy potrzebował.  Był współtworzącym przed ponad 50 lat temu Harcerski Klub Łączności SP3ZAC. W okresie świetności Klubu poświęcił sporo czasu i prowadził ARS „łowy na lisa”. Dobry konstruktor, przez całe swoje życie każdą wolną chwilę poświęcał naszemu wspaniałemu hobby i do ostatniej chwili był czynny na pasmach.

Rodzinie Staszka składamy wyrazy współczucia.

Cześć jego pamięci !

Harcerski Klub Łączności SP3ZAC „Wilda”