Inspektorat łączności GK ZHP

Sejmik Łączności AD 2020

UDOSTĘPNIJ
/
302 0

Druhny i Druhowie,

Zgodnie w wcześniejszą informacja, publikujemy szczegóły dotyczące Sejmiku.

Termin: 21 – 22 marca 2020 ( sobota – niedziela ),

Miejsce: SP 267 Warszawa, Braci Załuskich 1; Tu znajdziecie mapę

Szczegóły:

Nocleg w warunkach szkolnych, dostęp do wody, umywalek etc. Postaramy się zapewnić odpowiednią ilość materacy typu „Lentex”- jeśli takie będą potrzeby z Waszej strony.  Dla osób, które przyjadą samochodami, jest przewidziane miejsce na parkingu przy szkole. Jeśli ktoś przyjedzie w nocy z piątku na sobotę, proszę o przekazanie takiej informacji na mail ( [email protected],pl).  Na parking będzie można wjechać w godzinach 7,00 do 22,30.

Z uwagi na to iż w tym roku nie mamy jako Inspektorat wsparcia finansowego ze strony GK ZHP, co było standardem lat ubiegłych. Koszty sejmiku są po Naszej stronie. Składka na sejmik od każdego z uczestników to 15 PLN ( płatne na miejscu ) – w ramach tej kwoty będzie kawa, herbata, coś do pochrupania oraz jeden ciepły posiłek ). Pozostałe koszty związane z przyjazdem oraz pobytem – każdy pokrywa sam.

Otrzymaliśmy również propozycje od Druhowieństwa, by nie rezygnować z gadżetów i jeśli ktoś chce, może je zamówić ( płatność przy odbiorze na miejscu ): kubek z logo sejmiku – 12 PLN, długopis z logo sejmiku – 4,5 PLN, smycz – 3,5. Chęć zakupu gadżetów jest umieszczona w zgłoszeniu na sejmik.

WAŻNE:

Na sejmik każdy, kto chce wziąć w nim udział, zgłasza się SAM. Link do zgłoszeń: https://sejmik_lacznosci_ZHP_2020.zgloszenia24.pl

Zgłoszenia można składać do końca środy 18 marca 2020r. ( 23,59).

Każdy po wypełnieniu i przesłaniu zgłoszenia otrzyma na podany mail informacje potwierdzającą. Z jednego środowiska może przyjechać kilka osób.

Jest przewidziane miejsce na zrobienie posiłków ( śniadań i kolacji  – we własnym zakresie ) oraz naczynia do przygotowania napojów.

Jeśli macie pytania, proszę piszcie na adres: [email protected] Do każdego Klubu Łączności ZHP, zostaną wysłane informacje e-mail oraz linkiem do zgłoszeń.

Do zobaczenia na Sejmiku!

Czuwaj!