Inspektorat łączności GK ZHP

Aktywność HKŁ z Chorągwi Ślaskiej ZHP

UDOSTĘPNIJ
/
462 0

Druhny i Druhowie,

Szef Inspektoratu Łączności Chorągwi Śląskiej ZHP, przekazał informacje o kolejnym dniu aktywności stacji harcerskich z tego regionu. A oto pełny tekst od Dh. Henryka:

„Inspektorat Łączności Chorągwi Śląskiej zaprasza Harcerskie Kluby Łączności, na kolejne Spotkanie Eterowe w środę 27 maja. Można zdobyć brakujące punkty do dyplomu Korona Harcerskich Stacji Klubowych, oraz próbować uzyskać (do 31 maja) okolicznościową QSL 3Z100KW, Harcerskiego Klubu Łączności SP9ZKN ,,Górnica” z Wadowic.
W tym dniu od 17:00 do 19:00 czasu lok. odbędą się zawody MP ARKI DIGI (zaległa tura). Popracujemy w tych zawodach, a od 19:00 do 20:00 czasu lok. spotkamy się na SSB -80m. HKŁ SP9ZHP będzie obecny również na częstotliwości 145,475 MHz FM.
Czuwaj !”

Uzupełniając informację zawartą po wyżej dodam iż jest szansa na kolejne QSO ze stacjami innych klubów harcerskich z SP. Zapraszamy serdecznie do łączności.

Czuwaj!