Harcerskie łączności wakacyjne 2023!

Obozy już się zaczynają a część z nich już trwa. Kolejne za chwilę.

To też wspaniały czas dla Nas – harcerskich łącznościowców. Na części z obozów będą radiostacje i Druhowie, którzy pokażą, wyjaśnią i zaproszą do pracy na radiostacji. Warto spróbować i zaprosić uczestników obozów i koloni żeby spróbowali. Nie zabraknie stacji radiowych w eterze.

Już w lipcu podczas corocznego Zlotu Drużyn Grunwaldzkich, będzie czynna radiostacja harcerska SP5ZHJ, pracująca z Pól Grunwaldzkich. W piątek 14 lipca, odbędą się zawody Grunwaldzkie, na które juz teraz serdecznie zapraszamy.

Inspektorat Łączności Chorągwi Śląskiej ZHP, zaprasza do udziału w akcji Łączności Obozowych 2023. Celem akcji jest mobilizacja do działania radiostacji harcerskich pracujących z obozów, stanic i wszelkich innych miejsc wypoczynku harcerskiej braci. Szczegóły po niżej w regulaminie akcji.

Zapraszamy do aktywności i pracy radiowej. Gdzie tylko możecie i będziecie mogli – działajcie.

My też będziemy działać i pracować by Nas było słychać w eterze.

A zatem, do usłyszenia na pasmach!