Odszedł na wieczną wartę …

Dziś na wieczną wartę odszedł od Nas Dh Włodzimierz „Dziadek” Biczysko. Instruktor specjalnościowy w Harcerskim Klubie Łączności im. Wacława Łukaszewicza SP5Wl – SP5ZIP. Był współzałożycielem klubu SP5ZIP, operator odpowiedzialny radiostacji, wychowawca młodzieży. Współorganizator i wielokrotny uczestnik obozów organizowany przez HKŁ SP5ZIP oraz 293 Warszawską Drużynę Harcerską i Zuchową. Uczestnik Zlotów Drużyn Grunwaldzkich uhonorowany Odznaką Instruktorską Wspólnoty Drużyn Grunwaldzkich. Organizator zabezpieczenia i łączności podczas Centralnych Zlotów Młodzieży PTTK „Palmiry”.

Współpracował i wspierał pracę harcerskich Klubów Łączności SP5ZHJ oraz SP5ZHH.

Za swoją działalność harcerską odznaczony Srebrny i Złotym Krzyżem Zasługi dla ZHP. Odznaczony Brązowym Medalem za Zasługi dla Obronności Kraju oraz Odznaką Honorową Krystyny Krahelskiej Pamięci Powstania Warszawskiego.

Zawsze chętny do pomocy. Serdeczny. otwarty na pomysły. Gotowy do działania.

Włodku, takiego Cię zapamiętamy. Taki pozostaniesz na zawsze w Naszej pamięci. Będziesz na zawsze z Nami na Grunwaldzkich Polach.

Przy innym ogniu w inna noc ….

Czuwaj Włodku, Czuwaj!