Odszedł na wieczną wartę …

Dotarła do Nas smutna informacja. Dh hm. Ryszard SiekierskiSP2FVA, w dniu 17 grudnia 2020r. odszedł na wieczną wartę. Dh Ryszard, był opiekunem Harcerskiego Klubu Łączności SP2ZFT z Malborka. Dh Ryszard z ZHP związany był od lat 60 u.w. Zobowiązanie Instruktorskie, złożył 31 grudnia 1972 r. W roku 1978 założył 24 Harcerską Drużynę Łączności, którą prowadził do roku 1985. Był związany ze środowiskiem Malborka. Był min.: Komendantem Hufca, Przewodniczącym Komisji Stopni Instruktorskich. Odznaczony min. Medalem komisji Edukacji Narodowej, Srebrnym i Złotym Krzyżem Zasługi dla ZHP. Był również radnym Miasta Malbork. Dzięki zaangażowaniu i aktywności Dh Ryszarda, klub z Malborka był obecny na falach eteru. Brał udział w akcjach organizowanych przez min. Inspektorat Łączności GK ZHP: Korona Klubów Harcerskich czy  80 Lat Szarych Szeregów. Chętnie służył radą, dobrym słowem, uśmiechem. Chętnie pomagał każdemu.  Był dobrym człowiekiem.

Czuwaj Dh Ryszardzie, Czuwaj!