Harcerz radioaktywny – konkurs !!!

1.55K 0

Wzorem wpisów na stronie FB Inspektoratu Łączności GK ZHP, chcielibyśmy zaproponować Wam zabawę – konkurs. Po niżej umieściliśmy propozycję napisu na koszulkę „Harcerz radioaktywny”, dla wszystkich harcerek i harcerzy, którzy „bawią się z radiem”. Dotyczy to zarówno tych, którzy wykorzystują radio do łączności wewnętrzną podczas zajęć w drużynie, na biwaku czy rajdach, ale również dla radioamatorów spod znaku harcerskiej lilijki i krzyża.

I tu wkraczacie Wy, ze swoimi pomysłami –  kolorystyki koszulki, napisów i wszystkiego co chcielibyście by się tam znalazło. A propozycja wygląda tak:

Harcerz radioaktywny

Na Wasze propozycje, czekamy do końca listopada. Umieszczajcie wpisy na FB Łączności lub na adres [email protected]. Dla najfajniejszego projektu – NAGRODA NIESPODZIANKA !!!