31 października – zakończenie akcji Dyplomowej SP6ZHP

To ostatni weekend akcji dyplomowej organizowanej przez Harcerski Klub Łączności SP6ZHP „Radioaktywni” z Wrocławia. Akcja ma na celu przybliżenie 30-letniej już historii Rajdu Granica organizowanego przez Chorągiew Dolnośląską ZHP. Stacje organizatorów, aktywatorów będą miały ostatnie kilka dni na przekazanie liter i cyfr potrzebnych do zdobycia dyplomu. Przypominamy, że od 1 do 31 października pracuje stacja SN6ZDA – JOKER, umożliwiający zastąpienie brakującej literki lub cyferki w dyplomie.

Zapraszamy serdecznie do aktywności eterowej Harcerskie Kluby Łączności, indywidualne stacje harcerskie i wszystkich tych, którzy chcą się z nami bawić i uczyć.

Szczegóły i założenia akcji są dostępne pod linkiem: https://lacznosc.zhp.pl/30-lat-rajdu-granica-choragwi-dolnoslaskiej-zhp/ na fanpag’u Łączności na FB oraz na stronach SP6ZHP i logsp.

Do usłyszenia na pasmach!