Inspektorat łączności GK ZHP

Zawody „W Hołdzie uczestnikom Powstania Warszawskiego

UDOSTĘPNIJ
/
292 0
Projekt tegorocznego dyplomu

Druhny i Druhowie,

Już jutro, 1 sierpnia, jak co roku, wydział Sportów Łączności Ligi Obrony Kraju oraz 25 Oddział Terenowy Polskiego  Związku Krótkofalowców, organizuje zawody w Hołdzie Uczestnikom Powstania Warszawskiego. Jak co roku, w zawodach startują stacje Harcerskich Klubów Łączności. W tym roku też niech Nas nie zabraknie.  Pokażmy siłę stacji harcerskich.

Zawody na SSB i CW zaczynają się o godzinie 17,00 ( LOC time ) a kończą o 19,00 ( LOC time ). Część druga zawodów – cyfrowa:  19,00 ( LOC time ) a kończą o 19,30 ( LOC time). Przed i po zakończeniu zawodów obowiązuje 5 minutowe QRT. O godzinie 17,00 czasu lokalnego, w pierwszej minucie zawodów, wszystkie stacje oddają Hołd Uczestnikom Powstania Warszawskiego 1 minutową ciszą radiową – 1 min QRT.

Szczegóły oraz pełen regulamin zawodów znajdziecie na stronie: https://logsp.pzk.org.pl/?page=contest&id=495.

Czuwaj!

Szef Inspektoratu Łączności GK ZHP

Hm. Piotr ‘Broda” Stanisławski HR