Inspektorat łączności GK ZHP

Wielkanoc 2021 – Życzenia od Przewodniczącego i Naczelnika ZHP

UDOSTĘPNIJ
/
578 0

Druhny i Druhowie,

Święta Wielkanocne 2021 trafiły w trudny czas pandemii COVID-19. Szczególnie trudny czas dla rodzin, które spędzały ten czas wspólnie. Za oknem wiosna, kwitnące krokusy, przebiśniegi. Coraz większe pąki na bzach, forsycjach a i widać już zielone listki przebijające się przez pąki kasztanowców. Oznaki wiosny widoczne i odczuwalne. Niech zatem wiosna przyniesie Nam wszystkim wytchnienie, spokój i odprężenie. Niech promienie słoneczne dodadzą nam siły i pozwolą odpocząć. Przed nami czas rodzinnej atmosfery i niech będzie z nami, nawet kiedy nie możemy się spotkać z Naszymi najbliższymi. Spokoju, siły, zdrowia dla Was i Waszych najbliższych. Po niżej życzenia od Dh Przewodniczącego oraz Dh Naczelnika ZHP: