Naczelnik ZHP hm. Anna Nowosad

Na stronie FB ZHP został opublikowany film z Naczelnik ZHP hm. Anna Nowosad. Zapraszam do obejrzenia materiału filmowego link: https://www.facebook.com/ZHPpl/videos/2447089325589488/

A to pełny tekst zawarty w materiale:

„Czuwaj! Druhny i druhowie, rozpoczynamy dzisiaj kolejny rok harcerski. Wracamy do bezpośrednich spotkań zastępów, gromad i drużyn. Będziemy mogli spotykać się w trakcie rajdów i biwaków. Mam nadzieję, że jesteście spragnieni tych spotkań. Mam nadzieję, że jesteście gotowi na kolejną wielką harcerską przygodę. Drogie instruktorki i drodzy instruktorzy! Za nami harcerskie lato. Dzięki waszej pracy przebiegło ono bardzo bezpiecznie dla naszych harcerek i harcerzy i było, jak zawsze, wielką przygodą. Mam nadzieję, że doświadczenia zdobyte w trakcie harcerskiego lata przełożymy na zbiórki zastępów, gromad i drużyn. Życzę nam wszystkim wspanialej przygody. Życzę nam wszystkim wielu cudownych doświadczeń. Do zobaczenia na harcerskim szlaku. I pamiętajcie, że wszystko, co robimy, musimy robić bezpiecznie. Czuwaj!”