Inspektorat łączności GK ZHP

Kamykowe Wici – Zawody

UDOSTĘPNIJ
/
530 0
Druh Hm. Aleksander Kamiński „Kamyk”

Druhny i Druhowie,

17 sierpnia, w godzinach 17,00 – 17,59 ( LOC time ) odbędą się zawody organizowane przez Harcerski Klub Łączności Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP SP2ZCI. Zawody upamiętniają postać Druha Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego „Kamyka”– współtwórcy metodyki zuchowej, autora jednej z bardziej znanych powieści dotyczącej Szarych Szeregów – „Kamienie na szaniec”. W roku obchodów 80 rocznicy powołania Szarych Szeregów, postać Kamyka, jest szczególnie ważna. Historia tamtych dni, czasów i wydarzeń, niech będzie dla Nas – kontynuatorów tej Szkoły Instruktorów Harcerskich, przykładem jak należy pojmować wychowanie, patriotyzm a przede wszystkim – czym jest Harcerski Duch.

Szczegóły i regulamin znajdziecie na stronie lacznosc.zhp.pl -> wydarzenia -> Zawody Harcerskie -> Kamykowe Wici.

Do usłyszenia w zawodach!

Czuwaj!