Inspektorat łączności GK ZHP

Betlejemskie Światło Pokoju w UKE !

UDOSTĘPNIJ
/
212 0

Druhny i Druhowie,

Betlejemskie Światło Pokoju od ponad 30 lat, jest przekazywane do instytucji, organizacji i wszystkich ludzi dobrej woli na całym świecie. Związek Harcerstwa Polskiego jestem jednym z ogniw wielkiej sztafety, przekazującej BŚP z rąk do rąk. Światło odbieramy od Skautów Słowackich, a później wędruje ono przez całą Polskę. Harcerze przekazują je dalej do Niemiec, na Ukrainę i Litwę oraz do Szwecji. I jak co roku przekazujemy je do Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Udało nam się spotkać z Panem Prezesem i przekazać na jego ręce Betlejemskie Światło Pokoju. Do składanych życzeń dołączyliśmy inne, specjalne życzenia od zuchów. Co roku nasze zuchy przygotowują samodzielnie specjalne życzenia, które później przekazywane są razem ze Światłem. Wśród życzeń wszelkiej pomyślności i radości, była również prośba o przekazanie życzeń dla całej załogi Urzędu komunikacji Elektronicznej w jej ekspozyturach w całym kraju, by był to dla wszystkich czas  spokoju, wytchnienia, rodzinnej atmosfery i empatii, która w tych czasach jest Nam wszystkim szczególnie potrzebna.

Czuwaj!