Akcja Dyplomowa 80 lat Szarych Szeregów – zakończona.

1 stycznia 2020r., zakończyliśmy akcję Dyplomową 80 lat Szarych Szeregów. Upamiętniała ona 80’tą rocznicę przejścia Związku Harcerstwa Polskiego do konspiracji i kontynuowaniu pracy metodyczno wychowawczej.  Akcja cieszyła się zainteresowaniem nie tylko w środowisku obecnych harcerzy i instruktorów – ale również tych, którym przyświecają ideały zawarte w prawie i przyrzeczeniu harcerskim. Wiele łączności odbyło się również ze stacjami spoza SP. Wiele dyplomów już zostało wysłanych do OM’s – reszta czeka na przygotowanie i wysyłkę.

W imieniu Inspektoratu Łączności GK ZHP, bardzo serdecznie dziękuję wszystkim stacjom Harcerskich Klubów Łączności ZHP, Drużynom Łączności, zuchom, harcerkom, harcerzom, instruktorom i starszyźnie harcerskiej i wszystkim tym, którzy pomogli – za pomoc w przeprowadzeniu akcji. Dziękujemy !!!

Inspektorat planuje już kolejne aktywności radiowe dla stacji harcerskich a o szczegółach będziemy na bieżąco Was informować na stronach na FB oraz lacznosc.zhp.pl.