Inspektorat łączności GK ZHP

JOTA – JOTI nadchodzi !!!

UDOSTĘPNIJ
/
601 0

Druhny i Druhowie,

Już za chwilę, a dokładnie w dniach 15 – 17 października 2021r., odbędzie się kolejna edycja Skautowych Spotkań Na Falach Eteru i Skautowych Spotkań Internetowych. Co roku skauci z całego świata spotykają się na platformach internetowych i nawiązują kontakty z rówieśnikami z różnych krajów. My, radioamatorzy, spotykamy się na falach eteru, nawiązując łączności ze stacjami skautowymi z całego świata. To kolejny czas na QSO z ciekawych stron świata. Zapraszamy do udziału. Żeby się zarejestrować, należy kliknąć na link: https://www.jotajoti.info/ i kliknąć na :Register now. Pełny program jest dostępny tutaj: https://www.jotajoti.info/programme wystarczy kliknąć odpowiednią ikonę i przekonać się co w tym roku proponują organizatorzy. A klikając na ikonę masztu antenowego, przekonacie się co tam się kryje.

 

 

Plakietki na tegoroczną akcję JOTA – JOTI już są. A teraz czas na zabawę i szukanie stacji skautowych. A może to My, harcerze będziemy bardziej poszukiwani w eterze? Kto wie …

Do usłyszenia w JOTA – JOTI !

Czuwaj!