Życzenia Wielkanocne od Dh. Przewodniczącego i Dh. Naczelnik ZHP

Druh Przewodniczący hm. Dariusz Supeł i Druhna Naczelnik hm. Anna Nowosad, przesyłają życzenia Wielkanocne:

Tegoroczne Święta Wielkanocne przed każdym z nas stawiają wyzwanie w sposobie ich przeżywania. Tylko razem możemy je przezwyciężyć i cieszyć się tym wyjątkowym czasem.

Wspólnie, w duchowej łączności z bliskimi, przyjaciółmi i ludźmi na całym świecie, świętujmy Wielkanoc, życząc sobie zdrowia i pokoju.

Niech ten szczególny okres będzie przepełniony międzyludzką solidarnością, nadzieją i wiarą w nadejście Nowego Życia.”

hm. Dariusz Supeł – przewodniczący ZHP
hm. Anna Nowosad – naczelniczka ZHP

W imieniu Inspektoratu Łączności GK ZHP, składam na Wasze ręce życzenia zdrowia w tym, jakże dla Nas wszystkich trudnym czasie. Niech słowa : Na słowie harcerza polegaj jak na Zawiszy” – szczególne teraz nabiorą znaczenia. To część Naszej harcerskiej służby.

Szef Inspektoratu Łączności GK ZHP

hm. Piotr Stanisławski HR