Życzenia świąteczne

Za chwilę usiądziemy przy wigilijnym stole wśród najbliższych – rodziny, przyjaciół. Zmęczeni przygotowaniami do świąt – myciem podłóg, trzepaniem dywanów, przygotowywaniem potraw i całej masy prac, które trzeba wykonać by wigilia była na „6+”. Ale na pewno usatysfakcjonowani – w końcu to jedyny taki dzień w roku.  To będzie czas, który powinniśmy poświęcić naszym najbliższym, dla których w codziennej bieganinie nie mamy zbyt wiele czasu.

Pozwólcie zatem by w imieniu Inspektoratu Łączności Głównej Kwatery Związku Harcerstwa Polskiego, złoć na Wasze ręce najserdeczniejsze życzenia. By zdrowie w Was i Waszych najbliższych gościło co dnia i nie dawało się wszelkim infekcjom i chorobom. Niech będzie to dla Was czas wytchnienia, spokoju, rodzinnej, cieplej atmosfery, wyciszenia od codziennych spraw – niech zostaną przed drzwiami. Niech będą to chwile same radosne. Niech płomień Betlejemskiego Światła Pokoju przyniesie Wam szczęście. A prezenty pod choinką będę wspaniałe i takie jakich sobie wymarzycie. Słowem – wszystkiego co najlepsze na Świętą Bożego Narodzenia.

Wszystkiego najlepszego.

Członkowie Inspektoratu Łączności GK ZHP.