Inspektorat łączności GK ZHP

Korona Klubów Harcerskich SP – kolejne dyplomy rozdane !!

UDOSTĘPNIJ
/
502 0

Druhny i Druhowie,

Kolejne dyplomy w Naszej zabawie #zostańwdomu i bądź radioaktywny – rozdane. Nasz dzielny Dh. Tomasz, informuje iż kolejne dyplomy zostały wysłane do kolejnych uczestników zabawy. Tym razem aż 25 dyplomów: 8 w wersji Diamentowej, 5 w wersji Czerwonej, 6 w wersji Zielonej, 6 w wersji Granatowej. Jeden z dyplomów powędrował do stacji nasłuchowej. Stacje harcerskie są aktywne i rozdają pkt. Pełna lista Harcerskich Klubów Łączności ZHP dostępna jest pod adresem: https://lacznosc.zhp.pl/wykaz-stacji-harcerskich-klubow-lacznosci-zhp/

Stacje Harcerskich Klubów Łączności ZHR: SP1ZHR, SP5ZHR, SP7ZHR, SP9WAR.

Zapraszamy do zabawy i zdobywania kolejnych wersji dyplomów. Ktoś już zdobył wszystkie?

Czuwaj!