Betlejemskie Światło Pokoju w UKE

Jak co roku harcerki i harcerze ze Związku Harcerstwa Polskiego, przekazują Betlejemskie Światło Pokoju do urzędów, instytucji, firm, stowarzyszeń czy osób prywatnych. Stało się już tradycją że członkowie Inspektoratu Łączności GK ZHP przekazują BŚP do Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Ligi Obrony Kraju, Fundacji OPOR czy do Polskiego Związku Krótkofalowców.

W tym roku również Światło trafiło w ręce naszych przyjaciół.

We wtorek, 22 grudnia, zawitaliśmy na ulicę Giełdową w Warszawie do siedziby UKE. W imieniu Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Betlejemskie Światło Pokoju odebrał Dyrektor Generalny UKE Pan Zbigniew Zieliński. Światło w ręce Pana Dyrektora przekazały Druhny z Hufca Nisko z Chorągwi Podkarpackiej ZHP: Dh Maja i Dh Lena oraz Dh hm Piotr Stanisławski – Szef Inspektoratu Łączności.

Fot. Urząd KE

Nie zabrakło życzeń kierowanych na ręce Pana Dyrektora dla pracowników urzędu, spokojnych, rodzinnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2023r.

Pan Dyrektor podziękował za przekazane Światło również składając świąteczne życzenia.

Zostaliśmy również zaproszenie w przyszłym roku z kolejną edycją BŚP. Na pewno skorzystamy z tego zaproszenia.